Studijā “Tev un man” dziedāšanu apgūst bērni un jaunieši  – individuāli un grupās. Vokālā pedagoģe Igeta Ozoliņa strādā ar dziļu izpratni un individualizētu pieeju. Jaunie dziedātāji apgūst vokālās tehnikas, izpratni par elpas pielietojumu, skatuves kultūru, attīsta emocionālo stabilitāti. Studijā “Tev un man” bērnus un jauniešus sagatavo iestājai mūzikas skolās, mūzikas vidusskolās. 


“Tev un man” audzēkņi gatavojas koncertam Brīvdabas muzejā 2023. gada 11. novembrī!


Studija “Tev un man” pandēmijas laikā veidoja sirsnīgus video ierakstus, kuros apvienojas esošie un bijušie audzēkņi”:

“Thank You for fhe Music” – no grupas “ABBA” repertuāra.

Ģitāra, vokāla ieraksts, mix, video – Ēriks Upenieks.

 

“Lakstīgala” – Raimonds Pauls/Guntars Račs.

Ģitāra, vokāla ieraksts, mix, video – Ēriks Upenieks.

“Tev ir sirds, tev ir dvēsele” – Ainars Virga/ Igo.

Ģitāra, vokāla ieraksts un mix – Ēriks Upenieks.

Operators – Kristaps Bičkausks, operatora palīgs – Mārtiņš Dinsbergs.

Dzied – studijas “Tev un man” esošie un bijušie audzēkņi.

 

Intervija ar Igetu un Ēriku Upenieku LTV “Rīta Panorāmā”:

 

2020. gada 18. novembrī studijas “Tev un man” audzēkņi kopā ar leģendāro grupu “Līvi” dzied LR 1. studijā Valsts svētku koncertā, izpildot dziesmas “Nezāles jau neiznīkst”, “Ozolam” un “Dzimtā valoda”:

 

 

Ieskats studijas “Tev un man” vēsturē

Studija „Tev un man” dibināta 1996. gadā Liepājā. Pirmie 30 studijas dalībnieki sāka darboties Em. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas telpās, un pēc neilga laika darbs turpinājās vadītājas dzīvoklī. Daudz mazu kurpīšu koridorā, dziesmas un smiekli no mazā balkoniņa Graudu un Vītolu ielas krustojumā. Un pirmā uzstāšanās kopā ar Liepājas simfonisko orķestri tā pašā gada Ziemassvētkos – tas ir pats sākums. Dzīvoklis kļuva par šauru, un drīz par studijas “Tev un man” mājvietu kļuva “Liepājas Tipogrāfijas” lielā zāle. Tur gatavotas ikgadējās lielās koncertprogrammas, dziesmu iestudējumi konkursiem, festivāliem. Kopš 2006. gada rudens studija “Tev un man” darbojās savās telpās Republikas ielā 7/9 Liepājā un Grostonas ielā 8 Rīgā. 2012./13. gada sezonu Rīgā studija uzsāka deju studijas “Dzirnas” telpās.

Dalība festivālos un konkursos “Saules zaķis”, “Aprīļa pilieni”, “Jaunās zvaigznes”, “Nošu spēles”, “Baltā kaza”, “Bērnu Eirovīzija”, “Rock’n roll visām paaudzēm, “Summer sound”, „Balss pavēlnieks”, „Tonis – pustonis”, „Talsi uzdod toni”, „Zelta balss”, „Bildes” „Popfest Jūrmala”, „Nāc sadziedāt!”, „Nots pie nots”, u. c. ir bijusi un ir studijas darba sastāvdaļa.

Par neaizmirstamu notikumu kļuvis Kaspara Vecvagara dziesmu albuma “Ar mīļumu” koncerts 2013. gadā, grupas “Iļģi” jubilejas koncerti 2014. gadā Dzintaru koncertzālē un koncertzālē „Pūt, vējiņi!” un uzstāšanās kopā ar grupu “Iļģi” Liepājā, Rožu laukumā. Īpašs notikums ir studijas “Tev un man” dalība Ainara Virgas jubilejas koncertos un uzstāšanās kopā ar leģendāro grupu “Līvi”. 2019. gadā “Tev un man” piedalījās dziesmas “Rumpi pumpi vīrs” studijas ierakstā.

Studija „Tev un man” iestudējusi un Liepājas teātrī izrādījusi lielus muzikālus iestudējumus „Savādā pasaule”, „Neglītais pīlēns”, „Dželsomino”. 2016. gadā iestudēts un Latvijas koncertzālēs izrādīts muzikāls uzvedums „Puika un Niķis”.

Izdoti studijas dalībnieku iedziedāti albumi „Igetas dziesmas”, „Tiem būs sargāt pavardiņu” un „Puika un Niķis”.

Studija koncertējusi Spānijā, Francijā, Vācijā, Ungārijā, Slovākijā, Lietuvā, Somijā, Luksemburgā, Beļģijā, Brazīlijā, Amerikā.

Studija „Tev un man” šodien

Dalībnieki:
Dažāda vecuma bērni un jaunieši ar un bez priekšzināšanām mūzikā.

Darba formas:
Individuāli,
Grupās.

Ko apgūstam:
Vokālās tehnikas,
dažādu vokālo stilistiku,
mūzikas teoriju,
skatuves kultūru,
emocionālo un psiholoģisko izturību,
izpratni par savām spējām,
prasmi veidot priekšnesumu no idejas līdz realizācijai,
kritisko domāšanu.

Vieta:
Deju skola „Dzirnas” Lāčplēša 106/108, 2. stāvs, vokālā klase.

Nodarbību laiki:
Individuāli saskaņoti un pielāgoti dalībnieku iespējām.

Kontakti:
Tālrunis: 29256670 ( Igeta Ozoliņa)
E -pasts: igeta@tridrade.lv vai igeta.g@inbox.lv

J. Lūsēns, V. Plūdons “Zēns un māmiņa”:

J. Lūsēns, K. Skalbe “Jaunās egles”: